Ikvienam ir draugs vai ģimenes loceklis, kuram, šķiet, ir viss un ir neiespējami iegādāties kaut ko jaunu, kad pienāk laiks sniegt dāvanas. Tā vietā, lai koncentrētos uz lietām, kuras varat nopirkt veikalā, apsveriet iespēju viņiem sniegt kaut ko personisku, piemēram, ziedojumu viņu mīļotajai labdarībai jūsu vārdā. Varat arī dalīties ar lietām, kas jums patīk, piemēram, jūsu iecienītākās grāmatas eksemplāru. Ir iespējams atrast abonēšanas pakalpojumi gandrīz visam, ko jūs varat iedomāties, un dāvanu piegāde notiek visu gadu, un dāvana par pieredzi, kas kopīga vai nē, var būt neaizmirstama.

1. Sniedziet personīgo dāvanu

Uzrakstiet žurnālu ar savām iecienītākajām atmiņām ar šiem cilvēkiem. Aprakstiet, kas noticis katrā atsevišķā gadījumā un kas bija tik neaizmirstams par to. Iekļaujiet lielas lietas, piemēram, īpašos gadījumus un mazās lietās, piemēram, labas sarunas, kuras atceraties. Šī ir lieliska, personiska dāvana, kas parāda tās saņēmējam, ko jūs novērtējat jūsu attiecībām ar viņiem.

2. Izveidojiet komplimentu trauku

Pavaicājiet katram no saviem draugiem un ģimenes locekļiem, kas pazīst konkrēto cilvēku, uzrakstīt mīļāko lietu par konkrēto cilvēku uz papīra lapas. Tad ievietojiet visus šos papīra gabaliņus stikla vai dekoratīvā burkā vai cita veida traukā. Saņēmējs var tos visus lasīt vienlaikus vai arī izvilkt vienu no tiem, kad viņiem vajadzīgs nedaudz uzlabot savu dienu. Piemēram, cilvēki var rakstīt tādas lietas kā “Tavas acis ir manā mīļākā zilā krāsā” vai “Jūs vienmēr mākat stāstīt smieklīgākos jokus!”.

3. Izveidojiet fotoalbumu no vecām fotogrāfijām

Jūsu izvēlētās fotogrāfijas ir atkarīgas no jums un var atšķirties atkarībā no tā, kas ir saņēmējs. Jūs varat ievietot fotogrāfijas fotoattēlu albumā, vai arī varat izveidot albumu ar dažādu krāsu papīru un rotājumiem. Varat arī izveidot īsu albumu ar kopējo atvaļinājumu vai ar kādu citu kopīgu notikumu. Ja jums pašiem nav pietiekami daudz fotoattēlu, lūdziet saņēmēja draugiem un ģimenei palīdzēt un nosūtīt fotoattēlus vai fotogrāfijas (nuoto).

4. Ziedojiet viņu mīļākajai labdarībai

Jūs varat izvēlēties labdarību vienu no diviem veidiem: jūs varat ziedot viņu vārdā labdarībai, kas atbalsta viņiem svarīgas lietas, piemēram, dzīvnieku mīļotājiem tā noteikti būs kāda patversme. Vai arī jūs varat ziedot labdarībai, kas saistīta ar kaut ko tādu, kas noticis viņu dzīvē.

5. Iegādājieties viņiem savu iecienīto vīna pudeli

Jūs varat arī alu, ja saņēmējam labāk garšo alus. Izvēlieties savu iecienīto pudeli (vai divas) un iekļaujiet kartīti, kas apraksta to, kas jums patīk šajā vīna veidā. Jūs pat varat iekļaut ieteikumu par to pārtikas veidu, kuru viņi var baudīt kopā ar jums. Šādu pieeju noteikti novērtēs izsmalcināti dzēriena baudītāji.

6. Piegādājiet kafiju

Ja jums ir nopietns kafijas mīļotājs, apsveriet iespēju tos pierakstīt kafijas piegādei, piemēram, Starbucks Coffee lecosemigliori.com TOP ir abonēšanas pakalpojums, kas sūta vienu 8,8 unces (793 gramu) maisiņu no Starbucks Reserve Coffee uz vienu, sešiem vai 12 mēnešiem. Katrā valstī ir arī daudzi citi uzņēmumi, kas ļauj izvēlēties dažādu kafiju.

7. Pierakstiet viņus nodarbībām

Ir pieejamas tik daudz dažādu nodarbību un klašu, lai palīdzētu dāvanas saņēmējam attīstīt prasmes, kādas viņiem jau ir, vai apgūt jaunas. Jūs varat vai nu parakstīt viņus klasēm paši, vai veikt priekšapmaksu par klasēm un ļaut viņiem izvēlēties, kad viņi vēlas apmeklēt. Tenisa nodarbības ir lieliska iespēja sportistam. Gleznošanas vai keramikas nodarbības būtu lieliska dāvana jaunam māksliniekam vai vienkārši talantīgam cilvēkam.